Tиждень
Інформаційно-аналітична газета громадськості Комінтернівського району

Головне меню

Начало » 2007 » Декабрь » 20

На цьому тижні у Комінтернівському районі відбулася ціла низка святкових заходів, приурочених до Дня святого Миколая. Для дітей усіх населених пунктів Миколай не пошкодував подарунків та веселих розваг: кожне маля і кожен підліток отримали від райдержадміністрації солодкі подарунки, долучилися до цієї гарної справи і керівники органів місцевого самоврядування, а також підприємці та релігійні організації.
Окремі святкування були влаштовані для ста сорока дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для дітей-інвалідів і дітей, постраждалих унаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС. На малят чекали не лише подарунки, а й веселі ігри, вікторини, спортивні змагання, а також святкова вистава, підготовлена юними артист ... Читать дальше »
Просмотров: 586 | Добавил: genova | Дата: 20.12.2007 | Комментарии (0)

Другого грудня комінтернівська команда з міні-футболу
«Райагробуд», яка бере участь у турнірі «Паралель Ліга 2007», зустрічалася з командою «Компані» з міста Одеса. Обидві команди ведуть боротьбу за 1 місце в своїй групі. Гра почалася з обоюдних атак, і вже на 5-ій хвилині футболісти «Компані» відкрили рахунок. На 8-ій хвилині матчу «Райагробуд» уже поступався суперникам з рахунком 0:2. Та райцентрівські футболісти не знітилися, і на 10-ій хвилині Станіслав Гайчук забив м’яч у ворота команди «Компані» - рахунок став 1:2. Через 2 хвилини футболісти з міста Одеса забили 3-ій м’яч, а на 15-ій хвилині Сергій Заболотний зробив рахунок 2:3. Кращий гравець «Компані» Ігор Литвинюк забив комінтернівцям ще 1 гол, та «райагробудівці» не здавалися, і невдовзі Вадим Маковський скоротив розрив – 3:4. Комінтернівці продовжували наполегливо атакувати. На останій хвилині першого тайму Сергія Заболотного біля своїх воріт збив воротар команди «Компані», і суддя призначив 6-метровий штрафний удар. ... Читать дальше »
Просмотров: 565 | Добавил: genova | Дата: 20.12.2007 | Комментарии (1)